Floorify

Revoluční skok ve vývoji odolného vinylu
Popis produktu

Floorify je spojení unikátní inovace zámkových vinylových podlah vysoce odolné konstrukce a povrchu s přirozeně krásným hřejivým designem lamel velkého formátu navíc s absolutní jednoduchostí užívání. Dílce jsou opatřeny povrchovou úpravou Floorify® Silent Touch Technology s mimořádnou odolností proti nárazům, škrábancům, skvrnám a lihovým fixům.

Díky neobvykle odolnému a teplotně stabilnímu jádru Floorify® Rigid Core ušetříte za stěrkování podkladu a drahé podložky , nebudete řešit u vinylů obvyklé spárování a stříškování lamel ve Vaší prosluněné zimní zahradě. Totální vodovzdornost a velmi rychlá plovoucí pokládka bez složité přípravy až do plochy 20 x 20 m nepřerušená dilatačními profily se pro Vás stane samozřejmostí.

Krásná a jednoduchá

Podlahy Floorify spojují to nejlepší z mnoha oblastí: Hřejivý vzhled parketových podlah nebo elegantní vzhled betonu s maximálně snadným používáním. Navíc mají mimořádnou pevnost a odolnosti proti vodě.

Pevná jistota domova

Naše podlahy jsou odolné vůči nárazu, poškrabání a nežádoucímu zbarvení. Obsahují mimořádně silnou ochrannou, inovativní horní vrstvu s technologií zabraňující nežádoucímu zbarvení a unikátní Floorify® Rigid Core stabilní, pevné a silné jádro.

Pokládka je dětskou hrou

Úspora času: tu každý miluje. Tento praktický zámkový systém činí z pokládky dětskou hru. Sbohem lepidlo na parkety, vítej Floorify. Instalace na jakýkoliv povrch.

Parametry podlahy:

Formát (mm):  4,5 x 225 x 1524 mm BOARDS
4,5 x 600 x 900 mm TILES
 Nášlapná vrstva (mm):  0,55
 Povrchová úprava:  Registered embossed structure
 Zátěžová třída:  33
 Odolnost proti otěru:  AC3
 Spoj:  Zámek lic. Unilin
 Tepelný odpor m2K/W:  0,015
 Záruka:  25/5 let
 Balení (m2):  2,740 (BOARDS)
2,160 (TILES)
 Počet lamel v balení:  8 (BOARDS)
4 (TILES)
 Hmotnost balení (kg):  22,0 (BOARDS)
17,6 (TILES)
 Počet balení na paletě:  40 (BOARDS)
50 (TILES)
 Paleta (m2):  109,73 (BOARDS)
108,00 (TILES)