Malby na zeď

Originalita
Popis produktu

Originalita. To je to správné slovo které vyskytuje námi poskytované služby v oblasti malby na zeď.
Mnohdy máme představu o tom, jak bychom rádi dotvořili interiér, ale stále nám chybí ten správný prvek, který použít. Nabízíme Vám malby na zeď v Mladé Boleslavi, ale i v ostatních regionech.
Naše reference jsou nejen dětské pokojíčky a privátní interiéry, ale i velké projekty jako jsou mateřské školky, hotely, kavárny a jiné kde si zákazníci vybrali svůj vlastní motiv, který jsme jim namalovali v interiéru a věřte, že tímto detailem i uměleckým dílem jste schopni svůj interiér ozvláštnit a dát mu jedinečný prvek, který budou všichni obdivovat.

O výrobci

Pokud někdo umí to, co naše kolegyně Lucie, je to dar. Už jako malá dívka projevovala umělecké sklony, které následně také rozvíjela během školních let, kdy si zvolila obor návrhář/modelář. Dnes se Lucie plně věnuje profesionálnímu fotografování, stylingu, vizážistice a hlavně malování na zeď.
Veškerá její tvorba je bez použití dataprojektorů a dokáže ztvárnit opravdu každá motiv, který se vám bude líbit. Samozřejmostí je v případě kreativní tvorby osobní konzultace a předložení návrhů  malby.
Následně už nezbývá než vytvořit ve Vašem interiéru Vaše vlastní umělecké dílo, nebo jen pro potěšení Vašich dětí vykouzlit postavičky z oblíbené pohádky, které budou vypadat jako živé.