Kuchyně

Kvalitní materiály a prodloužená záruka
Popis produktu

Pokud jste právě zadali do vyhledávače kuchyně Mladá Boleslav a dostali jste se na naše stránky gratulujeme! Zveme Vás na náš showroom, kde Vám odborně poradíme, nakreslíme vaši kuchyň dle Vašeho zadání a rozpočtu. Kuchyně My kitchen jsou vyráběny z prvotřídních materiálů v nadstandardně vybavené výrobní lince Kuchyně Sýkora. Jejich kombinace jsou však voleny tak, aby si je mohl dovolit opravdu každý.

  • KORPUSY – Korpus je vyroben z LTD (laminované dřevotřískové desky) o tloušťce 18 mm, strojně montován a klížen. Hrany jsou olepeny 1 mm silnou ABS hranou v barvě nerez nebo v barvě korpusu. Abychom zabránili pronikání vlhkosti ze zdí do korpusu, olepujeme také jejich zadní stranu.
  • PRACOVNÍ DESKY – Ke kuchyním nabízíme kvalitní pracovní desky s vysokotlakým laminátem strojně olepené 1,5 mm ABS hranou v barvě desky technologií PUR. Různá napojení pracovních desek lepíme speciálními lepidly zamezujícími průniku vlhkosti dovnitř spoje pracovní desky.
  • NASTAVITELNÉ ZÁVĚSY – Užitečný pomocník schovaný za plastovým krytem slouží k pevnému a přesnému zavěšení horních skříněk. Stavitelnost ve všech směrech usnadňuje montáž a zajišťuje přesné umístění skříněk vůči ostatním a vůči stěně.
  • ZÁSUVKY – Zásuvky přímo ovlivňují kvalitu a komfort kuchyně, proto používáme kvalitní systémy, jejichž samozřejmou vlastností je měkký a tichý dojezd. Nezbytností je také plnovýsuv, který vám umožní mít celý obsah zásuvky plně pod kontrolou. Nevznikne tak místečko na které by jste neviděli nebo nedosáhli. Odteď si budete užívat komfortní zavírání, navíc s doživotní zárukou.
  • PANTY BLUM – Spolehlivé zavírání dvířek zajišťují nejmodernější závěsy CLIP TOP BLUMOTION s integrovaným tichým dovíráním od Rakouské firmy BLUM. Špičková technika pro vysoký komfort obsluhy s možností jednoduché deaktivace tlumení. Navíc s doživotní zárukou.
  • NASTAVITELNÉ NOHY -3 základní varianty výškově nastavitelných nohou, díky kterým lze snadno dorovnat případné nerovnosti podlahy doplněné plastovým soklem. Předností tohoto systému je, že neabsorbuje vodu, a tudíž při případném vyplavení bývají minimální škody a prostor pod kuchyňskou linkou lze po demontáži soklu snadno vytřít.
  • UCHYCENÍ PANTŮ – Závěs CLIP TOP BLUMOTION s integrovaným tlumením je možno snadno seřídit ve třech směrech. Jednoduchá montáž závěsu je provedena pomocí předmontovaných hmoždinek, které zvyšují pevnost připevnění a zároveň podstatně prodlužují životnost uchycení ke korpusu.
  • VÝKLOPNÉ SKŘÍNĚ – Pro otevírání horních výklopných skříní nabízíme mezinárodně oceněné systémy Aventos od Rakouské firmy Blum. Díky 4 možným variantám vyklápění dvířek spolehlivě najdete řešení pro každý prostor. A jako bonus je k těmto systémům výrobcem poskytována doživotní záruka
  • KVALITA MATERIÁLU – Kvalita materiálu je pro dlouhou životnost a bezproblémové užívání kuchyně velmi důležitá, a proto všechny vstupní materiály a kování nakupujeme pouze od prověřených špičkových dodavatelů splňujících ty nejpřísnější normy. Díky tomu můžeme na kuchyně poskytovat prodlouženou 5 letou záruku.
O výrobci

Kuchyně Sýkora je celosvětově známý výrobce kuchyňských sestav, který se profiluje hlavně kvalitou použitých materiálů, inovativních řešení a nadčasových designů.

Citace společnosti Sýkora
Mít přání se vyplatí. Snili jsme o společnosti, která jiným pomáhá k lepším prožitkům a ke kvalitnějšímu životu. Proto jsme v roce 1992 ve Vizovicích založili rodinnou firmu Sykora. Využili jsme své zahraniční zkušenosti a přišli s výrobky, které beze zbytku naplňovaly naši vizi. Umožnili jsme zákazníkům poznat nový, špičkový design a propojit ho s nekompromisní funkcí. Nabídli jsme jim možnost vidět svou kuchyni dříve, než skutečně vznikne, a tím se lépe rozhodnout. Seznámili jsme je s kuchyňskými sestavami, které obohacují a zkvalitňují jejich život i životní prostor. Dnes poskytujeme široký sortiment produktů a služeb v šedesáti kuchyňských studiích s nejmodernějším počítačovým programem pro navrhování kuchyní přesně na přání. Sestavy vybavujeme nejpokročilejšími technologiemi nejrenomovanějších výrobců – od osvětlení, přes varné, chladicí a mrazicí elektrospotřebiče, až po myčky nádobí. Naše výrobky si získaly mezinárodní renomé a pomáhají k lepšímu životu nejnáročnějším klientům nejen v tuzemsku, ale také například v Německu, Norsku, Slovensku, Estonsku, Lotyšsku, Rusku či Nizozemsku.